انجمن علمی بهداشت کار ایران       انجمن علمی بهداشت کار ایران

تبلیغات

کاربران گرامی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی  ( سازمان ها ، شرکت ها و ... ) جهت معرفی خدمات خود در این پایگاه می توانند درخواست خود را
به : ads@ioha.ir
ارسال نمایند.

مشاوره علمی

انجمن علمی بهداشت کار ایران آماده ارائه مشاوره علمی به سازمان ها ، نهاد ها ، کارخانجات و ... می باشد . بدین منظور لازم است نهاد متقاضی در خواست خود را به : consultation@ioha.ir
ارسال نماید .

آموزش

انجمن علمی بهداشت کار ایران آموزش های تخصصی و عمومی خود را در قالب دروس ، سمینار های برخط (وبینار) و کارگاه های آموزشی ارائه می نماید . جزئیات برگزاری موارد فوق از طریق همین سایت اطلاع رسانی می گردد.

دریافت مقاله

هیئت تحریریه مجله IJOH آماده دریافت مقالات جهت بررسی و چاپ در مجله از طریق آدرس زیر می باشد.

Email : ijoh@ioha.ir

URL : http://ijoh.tums.ac.ir

بهداشت حرفه ای

در این بخش کوشیده شده است تا با بهداشت حرفه ای اندکی بیشتر آشنا شویم.

تابلو اعلانات

دوره طراحی سیستم های تهویه صنعتی به کمک نرم افزار

مجمع عمومی فوق العاده نوبت اول انجمن علمی بهداشت کار ایران

به اطلاع اعضای محترم می رساند جلسه مجمع عمومی فوق العاده انجمن روز چهارشنبه 96/12/16 ساعت 14 در محل سالن شورای دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد.از کلیه اعضا خواهشمند است با در دست داشتن کارت عضویت در جلسه شرکت فرمایند.

دستور جلسه:

اصلاح اساسنامه منطبق با انتخابات الکترونیک

 

دکتر فریده گل بابائی

 رئیس هیأت مدیره انجمن علمی بهداشت کار ایران
اطلاعیه تاسیس دفتر کمیته متناظر ایزو283 (استاندارد سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی کار- ایزو45001)

به اطلاع جامعه علمی و مهندسی بهداشت حرفه ای وایمنی کشور میرساند، دفتر کمیته متناظر ایزو 283 که مسئولیت تدوین استاندارد بین المللی ایزو 45001 را عهده دار است، در محل گروه مهندسی  بهداشت حرفه ای دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران تأسیس گردیده است.

ضمن تبریک این مهم به همکاران شاغل در بخش های مختلف دانشگاهی، صنعتی، معدنی و کشاورزی درخواست دارد نسبت به ارائه هرگونه نظرات وپیشنهادات در این خصوص ما را کمک و همیاری نمائید.

جهت ارسال نظرات ارزشمند خود با آدرس وشماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

شماره تلفن :  88955987 -021

آدرس ایمیل: OHS-SB@tums.ac.ir

 


اطلاعیه تاسیس دفتر مطالعات استاندارهای بهداشت وایمنی کار

با عنایت پروردگار متعال، تلاش همکاران گروه مهندسی بهداشت حرفه ای وحمایت سازمان ملی استاندارد ایران، دفتر مطالعات استانداردهای  بهداشت  و ایمنی کار در محل گروه مهندسی بهداشت حرفه ای، دانشکده بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی تهران تاسیس و راه اندازی شد. از کلیه همکاران محترم شاغل در بخش های مختلف دانشگاهی، صنعتی، خدماتی، و اداری دعوت بعمل می آید نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص استانداردهای مربوطه به این دفتر ارائه نمایند.    

امید است این حرکت مثبت، گامی موثر در جهت کمک به تامین، حفظ، و ارتقای سلامت نیروی کار شاغل در میهن عزیزمان ایران باشد و با همگرایی وهمفکری یکدیگر به اهداف کاربردی در این حوزه دست پیدا کنیم.                   

جهت ارسال نظرات وپیشنهادات خود با آدرس پستی وایمیل وشماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید:

آدرس ایمیل: OHS-sb@tums.ac.ir        

شماره تلفن : 88955987-021


تأسیس دبیرخانه دائمی بازنگری برنامه های آموزشی رشته بهداشت حرفه ای
به اطلاع اعضای محترم انجمن علمی بهداشت کار ایران می رساند با موافقت کمیته علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دبیرخانه دائمی بازنگری برنامه های آموزشی رشته بهداشت حرفه ای در گروه مهندسی بهداشت حرفه ای دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران تأسیس (مصوبه هیأت ممتحنه و ارزشیابی رشته بهداشت حرفه ای مورخ 96/2/17) گردیده است. متعاقباً آدرس و تلفن جهت ارسال نظرات شما همکاران محترم اطلاع رسانی خواهد شد.
دعوت به همکاری
با سلام
احتراماً از کلیه اعضای محترم انجمن، اساتید، کارشناسان و دانشجویان، درخواست می گردد پیشنهادات خود را در راستای تکمیل و کاربردی کردن سایت انجمن به اطلاع دفتر انجمن برسانند. ضمناً خواهشمند است رویدادهای علمی جدید در سطح ملی و بین المللی را جهت بارگذاری در سایت به دفتر انجمن ارسال فرمایند.
هیأت مدیره انجمن علمی بهداشت کار ایران

ثبت فصلنامه بهداشت و ایمنی کار در پایگاه های جدید
به اطلاع کلیه اعضای انجمن علمی بهداشت کار ایران می رساند که فصلنامه بهداشت و ایمنی کار علاوه بر نمایه های قبلی در پایگاه های WHO (IMEMR) ، Citefactor و Google scholar، نیز نمایه شده است.
راه اندازی شعبه استانی انجمن علمی بهداشت کار ایران در استان گیلان
راه اندازی اولین شعبه استانی انجمن علمی بهداشت کار ایران در بهمن 1393 با حضور اعضای انجمن در استان گیلان و با نظارت ریاست و دبیر انجمن در شهر رشت و در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گیلان با برگزاری اولین انتخابات، هیئت اجرایی انجمن در شعبه استان گیلان به شرح ذیل برگزیده شدند: آقایان 1- دکتر مهدی جهانگیر بلورچیان 2- دکتر محمود حیدری 3- مهندس علیرضا اعتمادی 4- مهندس الیاس گل پرست 5- مهندس سید محمد جواد گل حسینی 6- مهندس ابراهیم آزادگان 7- مهندس سید حمید روحانی

دستورالعمل نگارش مقاله در مجله IJOH


ارتباط با انجمن

آدرس : دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران - گروه بهداشت حرفه ای - دفتر انجمن علمی بهداشت کار ایران

تلفن : 88992664

فکس : 88992665

صندوق پستی : 119/13155