انجمن علمی بهداشت کار ایران       انجمن علمی بهداشت کار ایران

تبلیغات

کاربران گرامی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی  ( سازمان ها ، شرکت ها و ... ) جهت معرفی خدمات خود در این پایگاه می توانند درخواست خود را
به : ads@ioha.ir
ارسال نمایند.

مشاوره علمی

انجمن علمی بهداشت کار ایران آماده ارائه مشاوره علمی به سازمان ها ، نهاد ها ، کارخانجات و ... می باشد . بدین منظور لازم است نهاد متقاضی در خواست خود را به : consultation@ioha.ir
ارسال نماید .

آموزش

انجمن علمی بهداشت کار ایران آموزش های تخصصی و عمومی خود را در قالب دروس ، سمینار های برخط (وبینار) و کارگاه های آموزشی ارائه می نماید . جزئیات برگزاری موارد فوق از طریق همین سایت اطلاع رسانی می گردد.

دریافت مقاله

هیئت تحریریه مجله IJOH آماده دریافت مقالات جهت بررسی و چاپ در مجله از طریق آدرس زیر می باشد.

Email : ijoh@ioha.ir

URL : http://ijoh.tums.ac.ir

بهداشت حرفه ای

در این بخش کوشیده شده است تا با بهداشت حرفه ای اندکی بیشتر آشنا شویم.

تابلو اعلانات

کارگاه های دهمین همایش سراسری بهداشت و ایمنی کار

دهمین همایش سراسری بهداشت و ایمنی کار، اردیبهشت 1396
به اطلاع کلیه اعضای انجمن، اساتید، کارشناسان و دانشجویان می رساند:
دهمین همایش سراسری بهداشت و ایمنی کار توسط انجمن علمی بهداشت کار ایران با همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان در تاریخ 14-12 اردیبهشت ماه 1396 در محل دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد.
دعوت به همکاری
با سلام
احتراماً از کلیه اعضای محترم انجمن، اساتید، کارشناسان و دانشجویان، درخواست می گردد پیشنهادات خود را در راستای تکمیل و کاربردی کردن سایت انجمن به اطلاع دفتر انجمن برسانند. ضمناً خواهشمند است رویدادهای علمی جدید در سطح ملی و بین المللی را جهت بارگذاری در سایت به دفتر انجمن ارسال فرمایند.
هیأت مدیره انجمن علمی بهداشت کار ایران

ثبت فصلنامه بهداشت و ایمنی کار در پایگاه های جدید
به اطلاع کلیه اعضای انجمن علمی بهداشت کار ایران می رساند که فصلنامه بهداشت و ایمنی کار علاوه بر نمایه های قبلی در پایگاه های WHO (IMEMR) ، Citefactor و Google scholar، نیز نمایه شده است.
راه اندازی شعبه استانی انجمن علمی بهداشت کار ایران در استان گیلان
راه اندازی اولین شعبه استانی انجمن علمی بهداشت کار ایران در بهمن 1393 با حضور اعضای انجمن در استان گیلان و با نظارت ریاست و دبیر انجمن در شهر رشت و در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گیلان با برگزاری اولین انتخابات، هیئت اجرایی انجمن در شعبه استان گیلان به شرح ذیل برگزیده شدند: آقایان 1- دکتر مهدی جهانگیر بلورچیان 2- دکتر محمود حیدری 3- مهندس علیرضا اعتمادی 4- مهندس الیاس گل پرست 5- مهندس سید محمد جواد گل حسینی 6- مهندس ابراهیم آزادگان 7- مهندس سید حمید روحانی
28 آوریل روز جهانی ایمنی و بهداشت کار
انجمن علمی بهداشت کار ایران، 28 آوریل روز جهانی ایمنی و بهداشت کار را حضور اساتید، کارشناسان و دانشجویان عزیز تبریک عرض می نماید. امید است با همدلی و همکاری بیش از پیش در کاهش استرس در محیط های کار گام برداریم.

همايش سراسري بهداشت و ايمني كار

هرساله همايش سراسري بهداشت و ايمني كار توسط انجمن علمي بهداشت كار ايران با نهاد های علمی کشور برگزار میگردد. از محورهای این همایش می توان به بررسی عوامل زیان آور فیزیکی محیط کار، آلودگی هوا در محیط کار، ارگونومی، ایمنی صنعتی و پیشگیری از حوادث ناشی از کار، ایمنی و بهداشت پیمانکاران، طب کار، اخلاق در بهداشت حرفه ای، کاربرد فن آوری های نوین در بهداشت حرفه ای، ایمنی و سلامت شغلی ، خصوصی سازی در بهداشت حرفه ای و ... اشاره نمود.
پذیرش مقاله ، کارگاه های آموزشی همایش ، امتیاز بازآموزی و...بخش های متفاوت مايش سراسري بهداشت و ايمني كار را تشکیل می دهند.اخبار و جزئیات مربوط به همایش را می توانید از همین تارنما پیگیری فرمایید.

دستورالعمل نگارش مقاله در مجله IJOH


ارتباط با انجمن

آدرس : دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران - گروه بهداشت حرفه ای - دفتر انجمن علمی بهداشت کار ایران

تلفن : 88992664

فکس : 88992665

صندوق پستی : 119/13155