انجمن علمی بهداشت کار ایران       انجمن علمی بهداشت کار ایران

تبلیغات

کاربران گرامی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی  ( سازمان ها ، شرکت ها و ... ) جهت معرفی خدمات خود در این پایگاه می توانند درخواست خود را
به : ads@ioha.ir
ارسال نمایند.

مشاوره علمی

انجمن علمی بهداشت کار ایران آماده ارائه مشاوره علمی به سازمان ها ، نهاد ها ، کارخانجات و ... می باشد . بدین منظور لازم است نهاد متقاضی در خواست خود را به : consultation@ioha.ir
ارسال نماید .

آموزش

انجمن علمی بهداشت کار ایران آموزش های تخصصی و عمومی خود را در قالب دروس ، سمینار های برخط (وبینار) و کارگاه های آموزشی ارائه می نماید . جزئیات برگزاری موارد فوق از طریق همین سایت اطلاع رسانی می گردد.

دریافت مقاله

هیئت تحریریه مجله IJOH آماده دریافت مقالات جهت بررسی و چاپ در مجله از طریق آدرس زیر می باشد.

Email : ijoh@ioha.ir

URL : http://ijoh.tums.ac.ir

بهداشت حرفه ای

در این بخش کوشیده شده است تا با بهداشت حرفه ای اندکی بیشتر آشنا شویم.

تابلو اعلانات

راهنمای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در محیط کار
با توجه به شرایط پیش آمده، انجمن علمی بهداشت کار ایران راهنمای زیر را در مورد  پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در محیط کار تدوین نموده است. امید است در راستای حفظ سلامت نیروی کار، این راهنما بتواند اطلاعات مفیدی را در اختیار کارفرمایان و کارکنان محترم محیط های کار قرار دهد.

با آرزوی سلامتی برای همه هموطنان عزیز


هیات مدیره انجمن علمی بهداشت کار ایران


           راهنمای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در محیط کار
 
اطلاعیه در خصوص به تعویق افتادن زمان آزمون مرحله اول تعیین صلاحیت فنی ممیزان بهداشت کار
بدین وسیله به استحضار می رساند با توجه به شرایط پیش آمده در خصوص کرونا ویروس و لزوم اجتناب از برگزاری هرگونه امتحان، کلاس و حضور جمعی، آزمون "مرحله اول تعیین صلاحیت فنی ممیزان بهداشت کار" که قرار بود در تاریخ 22 اسفندماه سال جاری برگزار گردد تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است. بدیهی است پس از عادی شدن شرایط موجود، تاریخ جدید برگزاری آزمون به اطلاع داوطلبین گرامی خواهد رسید. با آرزوی سلامتی  برای کلیه اساتید محترم، همکاران گرامی و دانشجویان عزیز.

هیات مدیره انجمن علمی بهداشت کار ایران
 
راهنمای مقابله با کرونا ویروس جدید (COVID-19)

با توجه به شرایط پیش آمده در خصوص کرونا ویروس جدید و در راستای حفظ سلامتی کلیه هموطنان عزیز، انجمن علمی بهداشت کار ایران راهنمای زیر را جهت افزایش آگاهی در خصوص مقابله با این ویروس تدوین نموده است. امید است اساتید محترم، همکاران گرامی و دانشجویان عزیز ضمن توجه به سلامت ﺧﻮﺩ، ﺭﺍﻩ ﻫﺎﻯ ﻣﺮﺍﻗﺒﺖ ﺍﺯ ﺳﻼﻣﺘﻰ در مقابل کرونا ویروس را در اختیار سایر دوستان و نزدیکان خود نیز قرار دهند. 
# همه_باهم_کرونا_را_شکست_می دهیم.


                                                 هیات مدیره انجمن علمی بهداشت کار ایران
 
فراخوان آزمون مرحله اول تعیین صلاحیت فنی ممیزان بهداشت کار
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
مرکز سلامت محیط و کار

پیرو دستورالعمل ابلاغی "ضوابط اجرایی انجام خدمات ممیزی بهداشت کار"  مورخ 98/6/12 به استحضار می رساند با توجه به واگذاری مسئولیت برگزاری " آزمون مرحله اول تعیین صلاحیت فنی ممیزان بهداشت کار" به انجمن بهداشت کار ایران، ثبت نام اولین مرحله این آزمون از طریق سامانه آزمون به آدرس http//:azmoon.ioha.ir از تاریخ 26 بهمن ماه سال جاری انجام خواهد شد. علاقمندان شرکت در این آزمون به اطلاعات مندرج در سامانه آزمون مراجعه نمایند.
در صورت هرگونه پرسش، کلیه داوطلبین می توانند با دفتر انجمن علمی بهداشت کار ایران، سرکار خانم مهندس اخلاص با شماره تلفن 88992664-021 تماس حاصل فرمایند.


دریافت اطلاعات مربوط به آزمون تعیین صلاحیت فنی ممیزان بهداشت کار
 
سلام و احترام خدمت تمامی اساتید، دانشجویان و همکاران گرامی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای

بدین وسیله به اطلاع می رساند جهت دریافت اطلاعات مربوط به آزمون تعیین صلاحیت فنی ممیزان بهداشت کارمی توانید به منوی آزمون ها در سایت انجمن علمی بهداشت کار ایران مراجعه فرمایید.
 

اختصاص تندیس و گواهی نشریه برتر به فصلنامه بهداشت و ایمنی کار در بیست و پنجمین جشنواره رازی

 

 
به استحضار می رساند در بیست و پنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی که 23 دی ماه 98 در سالن همایش های رازی و با حضور وزیر محترم بهداشت برگزار گردید فصلنامه بهداشت و ایمنی کار به عنوان نشریه برگزیده معرفی شده و تندیس جشنواره و گواهی نشریه برتر فارسی زبان را دریافت نمود. این موفقیت بزرگ را به سرکار خانم دکتر نصیری و سرکار خانم دکتر گلبابایی به عنوان مدیر مسئول و سردبیر مجله و به کل جامعه بهداشت حرفه ای کشور تبریک عرض نموده و امیدواریم در آینده با لطف پروردگار منان وهمت اعضای محترم انجمن، رشد و موفقیت بیشتر انجمن بهداشت و ایمنی کار را شاهد باشیم.

هیآت مدیره انجمن بهداشت و ایمنی کار

اعلام شماره کارت انجمن جهت واریز حق عضویت

به اطلاع کلیه همکاران گرامی و اعضای محترم انجمن علمی بهداشت کار ایران می رساند جهت واریز مبالغ حق عضویت، تمدید عضویت و سایر هزینه ها شماره کارت زیر قابل استفاده می باشد:

 شماره کارت بانک ملی:
6037997599089001

 

 

                                                    

دستورالعمل نگارش مقاله در مجله IJOH


ارتباط با انجمن

آدرس : دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران - گروه بهداشت حرفه ای - دفتر انجمن علمی بهداشت کار ایران

تلفن : 88992664

فکس : 88992665

صندوق پستی : 119/13155

آخرین مطالب