انجمن علمی بهداشت کار ایران       انجمن علمی بهداشت کار ایران

تبلیغات

کاربران گرامی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی  ( سازمان ها ، شرکت ها و ... ) جهت معرفی خدمات خود در این پایگاه می توانند درخواست خود را
به : ads@ioha.ir
ارسال نمایند.

مشاوره علمی

انجمن علمی بهداشت کار ایران آماده ارائه مشاوره علمی به سازمان ها ، نهاد ها ، کارخانجات و ... می باشد . بدین منظور لازم است نهاد متقاضی در خواست خود را به : consultation@ioha.ir
ارسال نماید .

آموزش

انجمن علمی بهداشت کار ایران آموزش های تخصصی و عمومی خود را در قالب دروس ، سمینار های برخط (وبینار) و کارگاه های آموزشی ارائه می نماید . جزئیات برگزاری موارد فوق از طریق همین سایت اطلاع رسانی می گردد.

دریافت مقاله

هیئت تحریریه مجله IJOH آماده دریافت مقالات جهت بررسی و چاپ در مجله از طریق آدرس زیر می باشد.

Email : ijoh@ioha.ir

URL : http://ijoh.tums.ac.ir

بهداشت حرفه ای

در این بخش کوشیده شده است تا با بهداشت حرفه ای اندکی بیشتر آشنا شویم.

تابلو اعلانات

انتخابات انجمن علمی بهداشت کار ایران


با سلام

احتراماً از کلیه اعضای محترم انجمن درخواست می گردد در صورت تمایل جهت نامزد شدن برای هیأت مدیره انجمن علمی بهداشت کار ایران مراتب را توسط ایمیل زیر به دفتر انجمن اعلام نمایند تا مراحل لازم به منظور شرکت در انتخابات الکترونیک انجام گردد. لازم به ذکر است پس از دریافت ایمیل اعضای داوطلب، فرم مربوط به رزومه و فرم اعلام نامزدی جهت تکمیل ارسال خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تلفن نیز با خانم رحمانیان در دفتر انجمن در ارتباط باشید.

tumsioha@gmail.com
 
کارگاه ارزیابی ریسک کیفی و مدل سازی پیامد
انجمن علمی بهداشت کار ایران برگزار می کند:
کارگاه ارزیابی ریسک کیفی و مدل سازی پیامد
اطلاعیه مهم در مورد یازدهمین همایش سراسری بهداشت و ایمنی کار
اساتید محترم، کارشناسان گرامی، دانشجویان عزیز و کلیه علاقه مندان به حوزه بهداشت و ایمنی کار
به دلیل تقارن تاریخ برگزاری یازدهمین همایش سراسری بهداشت و ایمنی کار با  برگزاری آزمون دکترای بهداشت حرفه ای و درخواست شرکت کنندگان در آزمون مبنی بر به تعویق افتادن زمان همایش، با احترام به در خواست این عزیزان و به دلیل در پیش بودن ماه مبارک رمضان، تعطیلات تابستانی دانشگاهها و ماههای محرم و صفر، هیأت مدیره انجمن علمی بهداشت کار ایران، 
تاریخ 28 الی 30 آبان ماه 1398 را برای برگزاری همایش در نظر گرفته است. بدیهی است روند پیگیری امور همایش ادامه داشته و مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 31 خرداد ماه 1398 تعیین گردیده است.


برگزاری کارگاه های آموزشی مقاله نویسی
 

نام جدید رشته مهندسی بهداشت حرفه ایدر شصت و ششمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی مورخ 1396/3/16، تغییر نام رشته مهندسی بهداشت حرفه ای به "مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار" مصوب گردید. و برنامه آموزشی بازنگری شده (مشخصات کلی، برنامه، سرفصل دروس و نحوه ارزشیابی) دوره کارشناسی پیوسته این رشته ابلاغ گردید.

 


 


اطلاعیه تاسیس دفتر کمیته متناظر ایزو283 (استاندارد سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی کار- ایزو45001)

به اطلاع جامعه علمی و مهندسی بهداشت حرفه ای وایمنی کشور میرساند، دفتر کمیته متناظر ایزو 283 که مسئولیت تدوین استاندارد بین المللی ایزو 45001 را عهده دار است، در محل گروه مهندسی  بهداشت حرفه ای دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران تأسیس گردیده است.

ضمن تبریک این مهم به همکاران شاغل در بخش های مختلف دانشگاهی، صنعتی، معدنی و کشاورزی درخواست دارد نسبت به ارائه هرگونه نظرات وپیشنهادات در این خصوص ما را کمک و همیاری نمائید.

جهت ارسال نظرات ارزشمند خود با آدرس وشماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

شماره تلفن :  88955987 -021

آدرس ایمیل: OHS-SB@tums.ac.ir

 


اطلاعیه تاسیس دفتر مطالعات استاندارهای بهداشت وایمنی کار

با عنایت پروردگار متعال، تلاش همکاران گروه مهندسی بهداشت حرفه ای وحمایت سازمان ملی استاندارد ایران، دفتر مطالعات استانداردهای  بهداشت  و ایمنی کار در محل گروه مهندسی بهداشت حرفه ای، دانشکده بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی تهران تاسیس و راه اندازی شد. از کلیه همکاران محترم شاغل در بخش های مختلف دانشگاهی، صنعتی، خدماتی، و اداری دعوت بعمل می آید نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص استانداردهای مربوطه به این دفتر ارائه نمایند.    

امید است این حرکت مثبت، گامی موثر در جهت کمک به تامین، حفظ، و ارتقای سلامت نیروی کار شاغل در میهن عزیزمان ایران باشد و با همگرایی وهمفکری یکدیگر به اهداف کاربردی در این حوزه دست پیدا کنیم.                   

جهت ارسال نظرات وپیشنهادات خود با آدرس پستی وایمیل وشماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید:

آدرس ایمیل: OHS-sb@tums.ac.ir        

شماره تلفن : 88955987-021


تأسیس دبیرخانه دائمی بازنگری برنامه های آموزشی رشته بهداشت حرفه ای
به اطلاع اعضای محترم انجمن علمی بهداشت کار ایران می رساند با موافقت کمیته علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دبیرخانه دائمی بازنگری برنامه های آموزشی رشته بهداشت حرفه ای در گروه مهندسی بهداشت حرفه ای دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران تأسیس (مصوبه هیأت ممتحنه و ارزشیابی رشته بهداشت حرفه ای مورخ 96/2/17) گردیده است. متعاقباً آدرس و تلفن جهت ارسال نظرات شما همکاران محترم اطلاع رسانی خواهد شد.

دستورالعمل نگارش مقاله در مجله IJOH


ارتباط با انجمن

آدرس : دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران - گروه بهداشت حرفه ای - دفتر انجمن علمی بهداشت کار ایران

تلفن : 88992664

فکس : 88992665

صندوق پستی : 119/13155